Categorieën: Nieuws

GGD begint met Janssen-boosters tegen corona in Hanze Plaza

Mensen uit Groningen die geen boostervaccinatie met een mRNA-vaccin mogen of willen, kunnen vanaf nu kiezen voor een boostervaccinatie met het Janssen-vaccin.

De mensen die dit vaccin willen, kunnen vanaf vandaag een prik halen in Hanze Plaza. De vaccinatielocatie aan de Protonstraat is één van de dertien plekken in Nederland waar dit nu mogelijk is.

Mensen die een Janssen-booster willen halen, moeten wel een afspraak maken. Dat kan door te bellen met 0800-1295.

De GGD breidt daarnaast het aantal vaccinatielocaties in de provincie verder uit. Vanaf dinsdag kunnen mensen in Uithuizen terecht voor een vaccinatie of booster tegen corona. Vanaf donderdag is dat ook mogelijk in Leens. In beide plaatsen gaan tijdelijke vaccinatielocaties van start.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

RUG 28e op ranglijst voor meest internationale universiteiten ter wereld

De Rijksuniversiteit Groningen is vijf plekken gestegen op de World’s Most International Universities 2025 ranglijst.…

11 uur geleden

Dinsdag af en toe zon en zo’n 13 graden

Groningen is begonnen aan een wisselvallige en zachte week. Volgens OOG-weerman komen regen, opklaringen en…

11 uur geleden

RSJ besluit: Van Mesdagkliniek wordt rookvrij

Dr. S. van Mesdag wordt de eerste rookvrije tbs-kliniek in Nederland. Ondanks beklag van patiënten…

12 uur geleden

Piepende rookmelder leidt tot arrestatie naakte man

De politie heeft maandagavond een naakte man gearresteerd in een woning aan de Meeuwerderweg. De…

14 uur geleden

Ongeval veroorzaakt file op de A7 richting Heerenveen

Maandagmiddag rond 17.00 uur is een file ontstaan op de A7. Ter hoogte van afrit…

15 uur geleden

Doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is klaar en geopend

De doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is maandagmiddag open gegaan. Het fietspad loopt vanaf de…

16 uur geleden