Categorieën: Nieuws

ZINN en Alfa-college gaan intensiever samenwerken om personeelstekort aan te pakken

De rode loper werd woensdagmiddag uitgelegd voor  eerste groep van zestien cursisten binnen de opleiding ‘Helpende Plus’ bij het Alfa-college. De opleiding moet de komende vier jaar voor honderd tot honderdvijftig goed geschoolde medewerkers gaan zorgen binnen ZINN Groningen. Ook deze zorginstelling zit namelijk te springen om nieuw, goed geschoold personeel. 

De eerste kandidaten werden woensdag onthaald met een hapje en een drankje. Relatiemanager Camilla Jongst van het Alfa-college heette de groep studenten welkom. Om het startsein te geven voor deze vruchtbare samenwerking werd een grote rode knop ingedrukt en onder een luid applaus en confetti werd deze prachtige samenwerking bekrachtigd.

De komende vier jaar leidt het Alfa-college tussen de 100 en 150 medewerkers van ZINN Groningen op tot Helpende Plus. In 2025 wordt naar verwachting de laatste groep geschoold. Met het bijscholen van zoveel medewerkers van ZINN wordt de samenwerking flink geïntensiveerd. “Het is een enorme investering in medewerkers op het gebied van Leven Lang Ontwikkelen”, vertelt Camilla Jongst, relatiemanager bij het Alfa-college.  “Eigenlijk is het een groot cadeau dat we dit met elkaar kunnen organiseren”.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

“Maandag veel bewolking, aan het eind van de week toenemende kans op regen”“Maandag veel bewolking, aan het eind van de week toenemende kans op regen”

“Maandag veel bewolking, aan het eind van de week toenemende kans op regen”

De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…

56 minuten geleden
Vernielingen gepleegd op Dirt Park Groningen, getuigen gezochtVernielingen gepleegd op Dirt Park Groningen, getuigen gezocht

Vernielingen gepleegd op Dirt Park Groningen, getuigen gezocht

Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…

1 uur geleden
Wielinga voor Vakwerk sluit na bijna zeventig jaar de deuren: “Economisch kan het niet meer”Wielinga voor Vakwerk sluit na bijna zeventig jaar de deuren: “Economisch kan het niet meer”

Wielinga voor Vakwerk sluit na bijna zeventig jaar de deuren: “Economisch kan het niet meer”

Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…

2 uur geleden

Gestrande trein zorgt voor vertraging op spoor bij Assen

Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…

4 uur geleden

Maria en Freerk met duofiets aangekomen in Lourdes

Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…

6 uur geleden

Monsterzege GRC; ook GVAV, Stadspark en Groninger Boys winnen

Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…

7 uur geleden