Categorieën: Nieuws

Motorrijdster gaat onderuit op Damsterplein

Op het Damsterplein is zaterdag aan het einde van de middag een motorrijdster lichtgewond geraakt. Dat meldt nieuwsfotograaf Patrick Wind van 112groningen.nl.

Het ongeluk gebeurde rond 17.10 uur. “De bestuurster schrok van een automobilist die met een parkeermanoeuvre bezig was”, vertelt Wind. “Daarop ging de vrouw onderuit.” Hulpdiensten waren snel ter plaatse. “Het slachtoffer is gecontroleerd door verpleegkundigen van een ambulance, maar ze hoefde niet mee naar het ziekenhuis.”

De motor raakte licht beschadigd en is door bekenden opgehaald. Het overige verkeer ondervond enige hinder van het verkeersongeluk.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

“Maandag zonnige perioden, woensdag mogelijk 22 graden”

De zon laat zich de komende dagen vaak zien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis zit de…

2 uur geleden

Esperantotunnel voorzien van asfalt

De Esperantotunnel is de afgelopen dagen voorzien van asfalt. De bedoeling is dat de nieuwe…

2 uur geleden

Oekraïners zoeken verbinding op vrijmarkt: “Boodschap van hoop opschrijven”

Een groep Oekraïners uit Haren, Groningen en verschillende andere locaties in de provincie heeft zaterdag…

3 uur geleden

Vindicat week lang in actie voor ouderen, kinderen en vluchtelingen: “Betrokkenheid versterken”

Studentenvereniging Vindicat zet zich vanaf maandag samen met diverse Groningse organisaties een week lang in…

4 uur geleden

Internationale deelnemers aan Voetbalkamp: “Zorgelijk dat op straat minder gevoetbald wordt”

Voor het vijfde jaar op rij wordt er in de meivakantie een Voetbalkamp gehouden op…

5 uur geleden

Stolpersteine gelegd voor familie Wolf in aanwezigheid van nabestaande

Op de Peizerweg zijn zondagmiddag Stolpersteine gelegd voor Maarten Wolf, zijn vrouw Regina Wolf-Kropveld en…

8 uur geleden