Categorieën: Nieuws

“33.000 kaarten Bevrijdingsfestival verkocht”

Er zijn tot nu toe 33.000 toegangskaarten voor het Bevrijdingsfestival verkocht. Dat vertelde Ebel Jan van Dijk, directeur van het festival.

Het is voor het eerst dat er tijdens het Bevrijdingsfestival een kaartje gekocht moet worden voor het festival. Ook de manier van verkoop, uitsluitend via internet, betreft een pilot. Het kaartje kost 5 euro, waarschijnlijk geïnspireerd op de 5 mei. “De proef verloopt naar wens en er zijn inmiddels 33.000 kaartjes verkocht”, vertelde Van Dijk. Aangezien er ook op het laatste moment nog tickets gekocht kunnen worden, is het de verwachting dat dit nog wat meer zal worden.

Tot middernacht

Het Bevrijdingsfestival in het Stadspark in Groningen is nog tot middernacht. Op het festival onder  zijn nog andere optredens van Donnie, Frenna en The Vices. Ook treedt de Oekraïnsche band Go_A op.
OOG Radio zendt tot 20.00 uur live uit vanaf het festivalterrein. De uitzending is te volgen via FM 106.6Mhz en 107.0Mhz en via de online en digitale kanalen.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Rick van der Velde

Recente berichten

50.000ste bezoeker voor Van Gogh-tentoonstelling in Groninger Museum

Het Groninger Museum heeft deze dinsdag de 50.000ste bezoeker van de tentoonstelling Hoe Van Gogh…

2 uur geleden

Winkeliers en bewoners willen af van bezorgzaken Nieuwe Ebbingestraat

Racende scooters, donkere ruiten en weinig aantrekkelijke winkels. Dat is het beeld dat je ziet…

2 uur geleden

Stadspartij raakt plekje kwijt in gemeenteraad: René Staijen neemt zetel Mariska Sloot over als éénmansfractie

De Stadspartij 100% voor Groningen heeft vanaf komende woensdag geen vier, maar drie zetels in…

3 uur geleden

Partij voor het Noorden wil alsnog trappen tussen fietspad en fietsbrug over spoor bij De Hoogte

Als het aan de Partij voor het Noorden ligt, worden alsnog trappen voor voetgangers aangelegd…

5 uur geleden

Opgefleurde bestralingsmaskers voor de jonge patiënten in het UMCG

De bestralingsmaskers voor kinderen in het UMCG Protonencentrum worden opgefleurd om angst en spanning te…

5 uur geleden

CDA en VVD zien scooterverbod en fietsroutes nog geen vruchten afwerpen op Grote Markt: ‘Ouderen durven stad niet meer in’

Fatbikers en fietsers rijden, ondanks de verkeersmaatregelen die nu bijna twee maanden gelden op de…

6 uur geleden