Foto: Gerrit de Haan
Het aantal WW-uitkeringen in de gemeente Groningen is het afgelopen jaar met 32,8 procent afgenomen. Er zijn volgens het UWV nu 2.323 uitkeringsgerechtigden in de stad.
Vanuit vrijwel alle sectoren daalde de WW, vooral bij uitzendbureaus, de commerciële dienstverlening, horeca en catering, detailhandel en zorg. Vergeleken met een maand geleden nam het aantal WW-ers met 5,7 procent af.
De daling van de WW is in alle provincies zichtbaar. In Nederland heeft nu 1,9 procent van de beroepsbevolking een uitkering.
Het Groninger Museum heeft deze dinsdag de 50.000ste bezoeker van de tentoonstelling Hoe Van Gogh…
Racende scooters, donkere ruiten en weinig aantrekkelijke winkels. Dat is het beeld dat je ziet…
De Stadspartij 100% voor Groningen heeft vanaf komende woensdag geen vier, maar drie zetels in…
Als het aan de Partij voor het Noorden ligt, worden alsnog trappen voor voetgangers aangelegd…
De bestralingsmaskers voor kinderen in het UMCG Protonencentrum worden opgefleurd om angst en spanning te…
Fatbikers en fietsers rijden, ondanks de verkeersmaatregelen die nu bijna twee maanden gelden op de…