Categorieën: Nieuws

Treinverkeer enige tijd verstoord tussen Stad, Delfzijl en Roodeschool (opgelost)

Treinreizigers tussen Groningen en Delfzijl en Roodeschool moesten maandagavond rekening houden met een vertraging van meer dan zestig minuten. Door een wisselstoring was er geen treinverkeer mogelijk.

De problemen begonnen rond 19.45 uur. Aanvankelijk was er geen treinverkeer mogelijk tussen Sauwerd en Delfzijl. Rond 21.00 uur liet spoorbeheerder ProRail weten dat de problemen zich op het baanvak tussen Groningen en Bedum bevonden. Vervoersbedrijf Arriva zette bussen in tussen Groningen en Delfzijl en Roodeschool.

Ook elders in de provincie zijn er problemen met het treinverkeer. Zo reden er door een wisselstoring minder treinen tussen Stad en Winschoten. Tussen Zuidbroek en Veendam was het treinverkeer aanvankelijk ook gestremd, maar hier rijden inmiddels weer treinen.

Dinsdagochtend waren alle problemen voorbij en reden de treinen weer volgens de dienstregeling

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Teistert vogelgriep het Woldmeer in Meerstad?

De afgelopen twee weken is een bijzonder hoog aantal dode ganzen rond het Woldmeer in…

13 minuten geleden

Zaterdag in OOG Sport Voetbal, Volleybal en Waterpolo

Zaterdagmiddag weer volop live sport bij OOG SPORT. Onder andere twee voetbalwedstrijden, daarvan hier een…

17 minuten geleden

Edwin Rutten en NNO doen Matthäus Passion in ruim een uur voor Groningse basisschoolleerlingen

Leerlingen van CBS de Heerdstee kregen vrijdag een verkorte versie van de Matthäus Passion te…

59 minuten geleden

Islamitische basisschool Al Kitaab krijgt toestemming om volgend jaar te openen in Stad

Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap heeft besloten dat de islamitische basisschool Al Kitaab…

2 uur geleden

Winnend LEGO Masters-bouwwerk te zien in het Groninger Museum

Het winnende bouwwerk uit de halve finale van het televisieprogramma LEGO MASTERS: Out of the…

2 uur geleden

Hanze-studenten willen tram naar Zernike liever vandaag dan morgen: ‘Bus zit aan limiet, tijd voor structurele oplossing’

Het openbaar vervoer in de gemeente Groningen moet de komende jaren flink worden uitgebreid. Daarmee…

3 uur geleden