Categorieën: Nieuws

Politie blikt met bodycambeelden terug op wegwaaiende geveldelen van Gasunie-gebouw

Drie maanden geleden trok storm Corrie over de stad. Bij het Gasunie-gebouw waaiden als gevolg van de harde wind geveldelen weg. De politie blikt zondag op dat incident terug met bodycambeelden.

De bodycambeelden zijn te zien in de reality-serie ‘politie 24/7′ die op YouTube wordt uitgezonden. In de aflevering wordt brigadier Niels gevolgd die in de middag een melding krijgt om naar het Gasunie-gebouw te gaan, waar geveldelen naar beneden dreigen te komen. Wanneer Niels bij het gebouw arriveert zijn collega’s van hem, en ook de Groninger brandweer, al ter plaatse. Korte tijd later wordt besloten om de zuidelijke ringweg af te sluiten voor het verkeer.

In de aflevering is te zien dat er glas is terecht gekomen op de zuidelijke ringweg. “Er zijn al wat spulletjes op de weg terecht gekomen, en het laatste wat je wilt is dat een gevelplaat op een auto terecht gaat komen. Daarom gaan we nu de weg afsluiten”, vertelt Niels. De zuidelijke ringweg zou uiteindelijk het hele weekend afgesloten blijven en kon pas weer open nadat loshangende delen aan het gebouw gezekerd waren. De stremming zorgde voor veel verkeersoverlast.

Bekijk hier de beelden:

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

“Maandag veel bewolking, aan het eind van de week toenemende kans op regen”

De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…

1 uur geleden

Vernielingen gepleegd op Dirt Park Groningen, getuigen gezocht

Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…

1 uur geleden

Wielinga voor Vakwerk sluit na bijna zeventig jaar de deuren: “Economisch kan het niet meer”

Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…

3 uur geleden

Gestrande trein zorgt voor vertraging op spoor bij Assen

Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…

4 uur geleden

Maria en Freerk met duofiets aangekomen in Lourdes

Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…

6 uur geleden

Monsterzege GRC; ook GVAV, Stadspark en Groninger Boys winnen

Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…

7 uur geleden