Foto: 112 Groningen
De brandweer rukte donderdagavond uit naar de Jozef Israelstraat voor een woningbrand. Eenmaal ter plaatse bleek een oven de veroorzaker van de grote hoeveelheid rook in de woning.
De brandweer zag zich genoodzaakt om de deur van de woning te forceren. Vervolgens kamden brandweerlieden de woning uit, maar troffen een lege woning aan.
Vervolgens richtte de zoektocht zich op de oorzaak van de brand. Die werd gevonden in een oven, die de bewoners aan hadden laten staan. De woning werd vervolgens gelucht. Waar de bewoners zijn, werd niet duidelijk.
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…
De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…
Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…
Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…
Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…
De politie heeft vrijdag aan het einde van de middag op de Grote Markt zeven…