Foto: Patrick Wind - 112groningen.nl
Er heeft in de nacht van dinsdag op woensdag brand gewoed in een auto die geparkeerd stond bij de voormalige ingang van Holland Casino aan het Gedempte Kattendiep. Dat meldt nieuwsfotograaf Patrick Wind van 112groningen.nl.
De melding van de brand kwam rond 00.40 uur binnen waarop een tankautospuit ter plaatse kwam. “Het betrof een uitslaande brand die door de brandweerlieden onder controle is gebracht”, vertelt Wind. “Ondanks de inzet van de brandweer is de schade aan de auto fors. Ook de ingang van de parkeergarage is beschadigd geraakt. Brandweerlieden hebben het plafond van de ingang van de garage opengebroken om vuurhaarden daar onder controle te brengen.”
Een bergingsbedrijf heeft de auto weggesleept. De politie doet onderzoek naar de oorzaak. Brandstichting kan niet worden uitgesloten.
Volt, GroenLinks en Partij voor de Dieren in de Provinciale Staten willen duidelijkheid rond de…
De afgelopen twee weken is een bijzonder hoog aantal dode ganzen rond het Woldmeer in…
Zaterdagmiddag weer volop live sport bij OOG SPORT. Onder andere twee voetbalwedstrijden, daarvan hier een…
Leerlingen van CBS de Heerdstee kregen vrijdag een verkorte versie van de Matthäus Passion te…
Het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap heeft besloten dat de islamitische basisschool Al Kitaab…
Het winnende bouwwerk uit de halve finale van het televisieprogramma LEGO MASTERS: Out of the…