Categorieën: Nieuws

Rechtbank in Stad enige tijd ontruimd vanwege loos brandalarm

Bezoekers en rechtbankpersoneel stonden vrijdagochtend enige tijd buiten. In het gebouw aan het Guyotplein ging een brandalarm af.

Het personeel en bezoekers van de rechtbank moesten naar buiten, in afwachting van een oplossing voor het probleem. Dat bleek een brandalarm te zijn, wat zonder aanleiding was afgegaan.

Een woordvoerder van de rechtbank laat weten dat er onderzoek wordt gedaan naar de oorzaak van het foutieve brandalarm. Inmiddels is iedereen weer binnen.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

Gestrande trein zorgt voor vertraging op spoor bij Assen

Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…

40 minuten geleden

Maria en Freerk met duofiets aangekomen in Lourdes

Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…

3 uur geleden

Monsterzege GRC; ook GVAV, Stadspark en Groninger Boys winnen

Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…

3 uur geleden

Veel interesse voor zonsverduistering: “Bekijken vanaf dak Forum en eetcafé Zondag”

In Groningen is komend weekend een gedeeltelijke zonsverduistering te zien. Sterrenkundige Jeffrey Bout vertelt dat…

4 uur geleden

Donar loopt beker mis in zinderende wedstrijd

Het is Donar niet gelukt om voor de achtste keer de nationale basketbalbeker te winnen.…

4 uur geleden

Aegir Lentesprint trekt roeiers uit hele land naar Hoornsemeer: “Wind speelde ons op zaterdag parten” (foto’s)

Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…

5 uur geleden