Categorieën: Nieuws

Agent in gezicht geslagen door omstander tijdens incident in binnenstad

Een politieagent is zaterdagavond in de Oude Boteringestraat op zijn gezicht geslagen tijdens een incident. Dat meldt de politie op sociale media.

De politie ontving in de avonduren een melding van een ruzie waarbij meerdere personen betroken zouden zijn. Agenten gingen daarop ter plaatse en probeerden de situatie te sussen. “Tijdens het afhandelen werd een collega door omstanders, die niet betrokken waren bij het incident, geslagen op zijn gezicht””, schrijft de politie. “De verdachte hebben we met hulp van beveiligers aan kunnen houden.”

Op social media omschrijft de politie de situatie als ‘ongelofelijk’. De agent heeft inmiddels aangifte gedaan. De verdachte zit nog vast.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Teistert vogelgriep het Woldmeer in Meerstad?

De afgelopen twee weken is een bijzonder hoog aantal dode ganzen rond het Woldmeer in…

38 minuten geleden

Oostzijde Winschoterdiep opnieuw dicht vanwege asfaltering

Winschoterdiep-oostzijde, de weg aan de oostzijde van het kanaal in de richting van het Europapark,…

3 uur geleden

A28 richting Groningen dicht na ongeval

Verkeer op de A28 in de richting van Groningen moet voorlopig omreizen vanwege een ongeluk…

4 uur geleden

Enthousiaste kinderen op schoolvoetbaltoernooi van Bslim

Op sportpark Esserberg was woensdagochtend en middag een groot schoolvoetbaltoernooi. Het toernooi wordt eens per…

4 uur geleden

Vrachtwagen komt klem te zitten onder de Jopie Buiterbrug in Groningen

Een kleine vrachtwagen is woensdagmiddag vast komen te zitten onder de loopbrug over de wielerbaan…

4 uur geleden

Politie onderzoekt tuin aan Rijksweg in Groningen

Rechercheurs en politieagenten hebben woensdagmiddag in grote getalen een tuin onderzocht aan de Rijksweg in…

4 uur geleden