KEI-week. Foto: Anneloes Struik
Duizenden studenten vieren maandagavond The Grand Opening op de Grote Markt. Volgens verslaggeefster Anneloes Struik is het gezellig druk.
“Ik schat dat er zo’n drieduizend studenten op de Grote Markt aanwezig zijn”, vertelt Struik. “Er staat een groot podium waar optredens plaats vinden, en zojuist heeft het Dagelijks Bestuur van de KEI-week iedereen welkom geheten. Je mag deze Grand Opening echt beschouwen als de officiële start van de KEI-week.”
De KEI-week, Kommissie Eerstejaars Introductie, laat aanstaande studenten kennismaken met de stad Groningen. Maandag vond een informatiemarkt plaats. De komende dagen staan onder andere nog een parade, een Sportplaza en een kroegentocht op het programma. De KEI-week wordt vrijdag afgesloten met een groot eindfeest.
Verslaggever Wouter Holsappel maakte maandag een reportage over de KEI-week:
De zachtere temperaturen blijven nog even bij ons. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis begint donderdag mild,…
Burgemeester Mirjam van 't Veld kan naar eigen zeggen niet 'intreden' bij de gekraakte voormalige…
Er komt niet helemaal een einde aan de rondleidingen in het Stadhuis. Dat liet interim-burgemeester…
Het busverkeer in Hoogkerk is het doelwit geworden van vervelend kattenkwaad: de afgelopen weken hebben…
De politie heeft vier personen aangehouden naar aanleiding van de ongeregeldheden rond de wedstrijd FC…
Het Groningse gemeentebestuur was in eerste instrantie niet van plan om, na de hausse aan…