Foto: Sportphotoagency.com (L-R) *Jorgen Strand Larsen* of FC Groningen, *Jordan Teze* of PSV
De Engelse club Middlesbrough heeft een bod van tien miljoen euro uitgebracht op spits Jørgen Strand Larsen van FC Groningen. Dat meldt het Noorse TV2.
Strand Larsen geniet ook al enige tijd concrete belangstelling van de Italiaanse clubs Bologna en Sassuolo, maar nu mengt ook Middlesbrough zich in de strijd. Volgens TV2 heeft Middlesbrough tien miljoen over voor de 22-jarige spits, inclusief bonussen. De club speelt in de Engelse Championship, de op één na hoogste divisie.
FC Groningen heeft een eerder bod van 7 miljoen euro afgehouden. Technisch directeur Mark-Jan Fledderus wil hem niet kwijt: Larsen scoorde vorig seizoen 14 doelpunten in de competitie. Hij heeft een contract tot medio 2024, met de optie voor nog een seizoen.
De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…
Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…
Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…
Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…