Foto: Mike Weening - Weening Fotografie
Politieagenten hebben in de nacht van zaterdag op zondag een 23-jarige man aangehouden die met een vuurwapen rondliep in Stad. Dat meldt de politie op sociale media.
Bij de politie kwamen meldingen binnen dat voorbijgangers een persoon zagen die een vuurwapen in zijn broeksband droeg. Daarop werden meerdere noodhulpeenheden ter plaatse gestuurd. “De persoon had het wapen zichtbaar bij zich en ook droeg hij een balaclava”, schrijft de politie. De man werd aangehouden en de politie begon met een onderzoek.
“Uit het onderzoek bleek dat het niet om een vuurwapen ging maar om een gasdrukwapen, dat niet van echt te onderscheiden viel.” De man is aangehouden en het wapen en de balaclava zijn in beslag genomen.
Op de Bornholmstraat heeft laat op vrijdagavond een aanrijding plaatsgevonden. Daardoor is één van de…
PKC'83/Team Amoeri blijft in de degradatiezorgen na het 2-2 gelijke spel vrijdagavond thuis tegen Fermonia…
Het weekend wordt één van de frissere in de afgelopen periode. Zaterdag kent nog opklaringen,…
Het zaterdagelftal van Be Quick 1887 heeft een opvallende versterking binnen gehaald: Oud prof Said…
De 44 studenten geneeskunde die tussen 2016 en 2018 werden aangenomen als beurspromovendi bij het…
Volt, GroenLinks en Partij voor de Dieren in de Provinciale Staten willen duidelijkheid rond de…