Foto: Wouter Holsappel
In de Oosterparkwijk staken de vrijwilligers van stichting Toentje woensdag de handen uit de mouwen. Het was namelijk weer tijd voor de jaarlijkse hopoogst.
Toentje teelt sinds 2017 hop in de Oosterparkwijk waarna het gesorteerd wordt en uiteindelijk bij Bax Bierbrouwerij in de brouwketel belandt.
Het specifieke biertje dat met deze hop gebrouwen gaat worden, genaamd ‘De Isadora’, is een triple bier dat vanaf begin november door Bax Bierbrouwerij gelanceerd zal worden.
Op het dakterras van een woning aan de Tuinbouwstraat heeft zaterdagochtend korte tijd brand gewoed.…
Dat er geen voetgangerstrap bij de fietsbrug bij de wijk De Hoogte is gerealiseerd komt…
De afgelopen jaren moest Beijum het zonder een grote vrijmarkt stellen op Koningsdag. Dit jaar…
Dit weekend nemen we afscheid van de wintertijd. Dit betekent dat het in de avond…
Op de Bornholmstraat heeft vrijdagavond laat een aanrijding plaatsgevonden. Daardoor is één van de betrokken…
PKC'83/Team Amoeri blijft in de degradatiezorgen na het 2-2 gelijke spel vrijdagavond thuis tegen Fermonia…