Categorieën: Nieuws

Regen mag de pret niet drukken op taptoe van hoog niveau in Ten Boer (foto’s)

De feest- en lichtweek in Ten Boer is vrijdagavond afgetrapt met een taptoe. Het publiek kreeg vier showbands te zien, waarvan er drie afgelopen zomer hoge ogen gooiden op het Wereld Muziek Concours, WMC.

De taptoe vond plaats op de sportvelden van voetbalvereniging Omlandia. Vanaf 20.00 uur werd het publiek in de stemming gebracht met de muziek van dweilorkest De Volharding uit Ten Boer. Vanaf 20.30 uur volgde er een muzikale avond. De regen mocht de pret ook niet drukken, hoewel ze in Ten Boer heel graag getekend hadden voor een mooie nazomeravond.

Het publiek kreeg Het Kamper Trompetter Korps te zien. Zij brachten hun show ‘Move to the Beat’ ten gehore. Afgelopen zomer ontbraken ze op het WMC. Het zich niet goed kunnen voorbereiden als gevolg van corona was de voornaamste reden van het ontbreken op de Olympische Spelen voor showbands. Daarna volgde de show van de van Limburg Stirum band uit Wezep. Met de show ‘Inside’ behaalde vLS twee keer goud op het WMC. De March en Showband Rheden was ook present in Ten Boer. Ook zij behaalden op het WMC een gouden medaille. Het slotakkoord was voor de Junioren van Door Vriendschap Sterk uit Katwijk. Jong DVS, bestaande uit jongeren tussen de 7 en 17 jaar oud, liet horen hoe mooi het is om samen muziek te maken.

Ook de komende dagen vinden er in Ten Boer allerlei activiteiten plaats. Zo is er zaterdag vanaf 12.00 uur een braderie in het centrum van het dorp. Meer informatie vind je op deze website.

Foto: Lina Mensinga
Foto: Lina Mensinga
Foto: Lina Mensinga
Foto: Lina Mensinga
Foto: Lina Mensinga
Foto: Lina Mensinga
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

‘Zondag bewolkt, komende dagen veel zon’

De zon krijgt in de nieuwe werkweek veel ruimte. Op woensdag kan het mogelijk 16…

5 uur geleden

Donar kan geen vuist maken tegen Limburg United

Donar heeft zaterdagavond in een goed gevuld Martiniplaza verloren van Hubo Limburg United. De Belgen…

7 uur geleden

Vergeten pannetje op het vuur laat brandweer uitrukken naar Moesstraat

In een woning aan de Moesstraat heeft zaterdagavond korte tijd brand gewoed. De bewoners zijn…

8 uur geleden

Klassieker tussen Velocitas en Be Quick kent geen winnaar

De derby en klassieker tussen Velocitas 1897 en Be Quick 1887 in de eerste klasse…

8 uur geleden

Opnieuw puntverlies PKC’83, Oranje Nassau onderuit tegen hekkensluiter

Het was een beroerde zaterdagmiddag voor PKC'83 en Oranje Nassau. PKC kwam niet verder dan…

8 uur geleden

FC laat winst uit handen glippen in laatste seconden blessuretijd

FC Groningen heeft zaterdag in het Rat Verlegh Stadion in Breda met 1-1 gelijkgespeeld tegen…

9 uur geleden