Categorieën: Nieuws

“Donderdag flinke perioden met zon, volgende week lijkt de herfst onafwendbaar”

De komende beloven rustig herfstweer. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis laat de zon zich zien maar kan er zo nu en dan ook een bui vallen.

“Donderdag zijn er flinke perioden met zon afgewisseld door stapelwolken. Vooral later op de dag klaart het flink op. Het blijft droog en het wordt 17 of 18 graden. De zuidwestenwind is nog altijd vrij stevig, windkracht 4 tot 5. Vrijdag zijn er flinke opklaringen, afgewisseld door stapelwolken. Het blijft droog en het wordt 17 graden. De zuidwestenwind is matig, winkracht 4. In de nacht naar zaterdag volgt regen.”

“Op zaterdag valt er een bui, waarschijnlijk vooral tijdens het eerste deel van de dag. Verder is er zo nu en dan zon, maar doet de temperatuur een stapje terug naar 14 of 15 graden. De westenwind is matig, windkracht 4. Zondag zijn er sluierwolken en is er een waterig zonnetje. Het blijft droog bij 15 graden en ook maandag verloopt droog. Maandag is er kans op een bui, of wat lichte regen, en wordt het 16 of 17 graden. Dinsdag en woensdag neemt de kans op regen weer af en de herfst lijkt daarna langzaam maar zeker onafwendbaar. Het uitstel lijkt dan ook geen afstel.”

Meer informatie over het weer vind je op deze pagina.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

“Maandag veel bewolking, aan het eind van de week toenemende kans op regen”

De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…

23 minuten geleden

Vernielingen gepleegd op Dirt Park Groningen, getuigen gezocht

Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…

35 minuten geleden

Wielinga voor Vakwerk sluit na bijna zeventig jaar de deuren: “Economisch kan het niet meer”

Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…

2 uur geleden

Gestrande trein zorgt voor vertraging op spoor bij Assen

Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…

3 uur geleden

Maria en Freerk met duofiets aangekomen in Lourdes

Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…

6 uur geleden

Monsterzege GRC; ook GVAV, Stadspark en Groninger Boys winnen

Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…

6 uur geleden