Categorieën: Nieuws

‘Einde aan restaurant De Zevende Hemel’

Restaurant De Zevende Hemel gaat sluiten. Dat meldt weblog Sikkom. Daarmee komt er een eind aan veertig jaar horeca in het pand aan de Zuiderkerkstraat.

Michael Roman is sinds januari 2017 eigenaar van De Zevende Hemel. Hij ziet geen andere mogelijkheid dan een streep door het restaurant te zetten. Oorzaken zijn de krapte op de arbeidsmarkt en de alsmaar stijgende prijzen van producten en energie. Bovendien is daar het vertrek van de chef, Eduard Burema.

“Na alle tegenslagen van de afgelopen jaren is de energie er niet meer om nóg een keer om te denken en iets nieuws te verzinnen,” aldus Burema tegen Sikkom. “Het wordt tijd om rust te nemen en tijd te steken in een privéleven.”

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Recente berichten

Duitse hooligans poseren met zeer discutabel spandoek op Grote Markt

Een groep Duitse hooligans toog vrijdag door het centrum van Groningen. Ze ontvouwden op de…

53 minuten geleden

Sloop dreigt voor ‘Kabouterhuisjes’ in De Hoogte: “De historische waarde gaat verloren”

Bewoners van de 'kabouterhuisjes' aan de Van Oldenbarneveltlaan 8 t/m 28 en Borgwal 100 t/m…

1 uur geleden

Groninger (40) achter de tralies voor gedeeltelijk afbijten oor bij kroeg in Stad

Een 40-jarige man uit Groningen kreeg vrijdag een celstraf van vier maanden opgelegd, omdat hij…

2 uur geleden

Bloemmatten vervangen asfalt op middengeleiders in Lewenborg

De gemeente Groningen vervangt de komende weken het asfalt op verschillende middengeleiders in Lewenborg door…

2 uur geleden

Lycurgus haalt commercieel manager Dennis Borst terug bij spelersselectie

Nova Tech Lycurgus heeft Dennis Borst, commercieel manager bij de Groningse volleybalclub, toegevoegd als speler…

4 uur geleden

Kledingbank De Zeecontainer bestaat tien jaar

Kledingbank De Zeecontainer aan de Pop Dijkemaweg viert vrijdag haar tienjarig bestaan met een feestelijk…

4 uur geleden