Foto: Rijkswaterstaat via Groningen Bereikbaar
De Europaweg is vanaf vrijdagavond 22.00 uur op twee plekken dicht. Onder het ringweg-viaduct rijdt vanaf het hele weekend geen verkeer richting het centrum. De gemeente sluit de weg ook in beide richtingen af bij de Kieler Bocht.
De afsluitingen zijn nodig, omdat aannemerscombinatie Herepoort komend weekend werkzaamheden verricht aan het viaduct.
Verkeer vanuit het centrum richting Hoogezand kan omrijden via de Herningweg, de Bornholmstraat en de Bergenweg. Daar kan het verkeer de zuidelijke ringweg op en via knooppunt Euvelgunne richting Hoogezand. Verkeer vanuit Hoogezand richting het centrum en het UMCG wordt omgeleid via de oostelijke ringweg.
Ook kan het verkeer vanaf de zuidelijke ringweg bij de Europaweg niet links afslaan richting het centrum van de stad. Dat verkeer kan na de afrit rechtsaf slaan en via de Herningweg, de Bornholmstraat en de Sontweg naar de Europaweg rijden.
Automonteurs, fietsherstellers en autohandelaren in Groningen leggen komende maandag en dinsdag het werk neer. De…
Op het dakterras van een woning aan de Tuinbouwstraat heeft zaterdagochtend korte tijd brand gewoed.…
Dat er geen voetgangerstrap bij de fietsbrug bij de wijk De Hoogte is gerealiseerd komt…
De afgelopen jaren moest Beijum het zonder een grote vrijmarkt stellen op Koningsdag. Dit jaar…
Dit weekend nemen we afscheid van de wintertijd. Dit betekent dat het in de avond…
Op de Bornholmstraat heeft vrijdagavond laat een aanrijding plaatsgevonden. Daardoor is één van de betrokken…