De verbindingsweg van de Leonard Springerlaan met de westelijke ringweg gaat vanaf 10 oktober langdurig dicht: tot april 2024.
Deze maand starten de eerste werkzaamheden voor de bouw van het nieuwe viaduct tussen de Leonard Springerlaan en de Concourslaan. Het is daarom van 10 oktober 6.00 uur tot april 2024 niet mogelijk van de Leonard Springerlaan de westelijke ringweg op te rijden en andersom.
In deze zelfde periode wordt de tijdelijke weg van Drachten richting de westelijke ringweg verlegd. Vanaf 9 november rijdt het verkeer over de nieuwe tijdelijke weg. Deze gaat onder de nieuw aangelegde bocht bij het Mercure hotel door en over de piepschuim blokken naast de NTC gebouwen. Van de westelijke ringweg richting Vrijheidsplein is vanaf dat moment maar één rijstrook beschikbaar.
Op dinsdag 1 november beginnen de werkzaamheden bij het viaduct over de Concourslaan in het Stadspark. Er worden dan damwanden ingetrild. Het verkeer wordt tijdens de afsluiting omgeleid.
Winschoterdiep-oostzijde, de weg aan de oostzijde van het kanaal in de richting van het Europapark,…
Verkeer op de A28 in de richting van Groningen moet voorlopig omreizen vanwege een ongeluk…
Op sportpark Esserberg was woensdagochtend en middag een groot schoolvoetbaltoernooi. Het toernooi wordt eens per…
Een kleine vrachtwagen is woensdagmiddag vast komen te zitten onder de loopbrug over de wielerbaan…
Rechercheurs en politieagenten hebben woensdagmiddag in grote getalen een tuin onderzocht aan de Rijksweg in…
Wethouder Rik van Niejenhuis (PvdA) maakt zich veel zorgen over de overlast die veroorzaakt wordt…