Categorieën: Nieuws

Voedselbank komt handen tekort in Haren

Niet alleen in de ‘armere’ delen van de gemeente Groningen doen steeds meer mensen een beroep op de voedselbank. Ook in Haren neemt het aantal aanmeldingen fors toe. De Voedselbank heeft daarom snel meer mensen nodig die mee willen helpen in het dorp en de omgeving.

“Nu alles fors duurder wordt en de winter eraan komt, zullen er meer aanvragers bijkomen”, laat Gert Los weten namens Groningen Plus. “Steunmaatregelen vanuit het Rijk en de gemeente zullen dit helaas niet voorkomen.”

De Voedselbank liet twee weken geleden al weten in de hele gemeente handjes tekort te komen. De kleinere Harener werkgroep doet nu specifiek een oproep richting potentiële vrijwilligers in de voormalige gemeente. Niet alleen om ervoor te zorgen dat de producten terecht komen bij mensen die minder mobiel zijn. De vrijwilligers worden ook ingezet om producten in te zamelen bij bijvoorbeeld supermarkten en andere hand- en spandiensten.

Wilt u helpen om de Voedselbank beschikbaar te houden voor Haren en omgeving? Stuur dan een mail naar info@groningenplus.com of bel met telefoonnummer 050-3642320.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

Meer noorderlingen kozen afgelopen jaar voor euthanasie

De noordelijke Regionale Toetsingscommissie Euthanasie (RTE) kreeg vorig jaar 1.013 meldingen van euthanasie. Dat is…

6 minuten geleden

Wereldtuberculosedag: UMCG-arts meet zweet vingertopje om te zien of patiënten tb-medicatie goed innemen

Patiënten met tuberculose (TB) kunnen over niet al te lange tijd met een simpele zweettest…

2 uur geleden

Fietser gewond door aanrijding in Helpman

Op de kruising tussen de Helper Brink en Beethovenlaan vond maandagochtend een aanrijding plaats tussen…

2 uur geleden

Nederlaag hockeyvrouwen Groningen tegen Push

De hockeyvrouwen van Groningen hebben zondag in Breda met 3-1 verloren van Push. (meer…)

2 uur geleden

Oranje in Euroborg tegen Malta door nederlaag tegen Spanje

Door de nederlaag van het Nederlands elftal zondagavond tegen Spanje in de Nations League speelt…

4 uur geleden

Fietser gewond bij verkeersongeluk bij Oosterbrug

Bij een verkeersongeluk op de Trompsingel is in de nacht van zondag op maandag een…

6 uur geleden