Foto: Henk Tammens (Gemeente Groningen)
De nieuwe gymzaal aan de Molukkenstraat wordt aanstaande maandag 14 november geopend. Wethouder Carine Bloemhoff voert het woord tijdens de presentatie van het gebouw.
De oude zaal ging in november 2019 verloren door brand. De nieuwe gymzaal wordt overdag gebruikt door de kinderen van basisschool Het Karrepad en andere scholen. Na schooltijd en ’s avonds verhuurt Sport050 de zaal aan verenigingen.
De nieuwe gymzaal is energieneutraal en heeft zonnepanelen en een groen dak. Omdat de hoofdentree verplaatst is van de Molukkenstraat naar de Korreweg, is deze ook voor andere sporters gemakkelijk te bereiken.
Het gedenkteken voor Esmée van Eeghen komt naar alle waarschijnlijkheid aan de noordzijde van het…
Zelf je eigen aardappels, tomaten en spinazie verbouwen. In Groningen neemt de belangstelling daarvoor toe,…
Bij Vinkhuizen staken afgelopen week reeën de ringweg over. Volgens Dierenambulance Groningen behoorlijk uniek, maar…
Hardloper Pepijn van der Aa uit Groningen heeft zaterdag de Halve Marathon van Haren gewonnen.…
Een automobilist is zaterdagavond met zijn auto het Hoendiep bij Hoogkerk ingereden. Dat meldt de…
Omstanders hebben in de nacht van zaterdag op zondag een persoon uit het water aan…