Categorieën: Nieuws

Bewoner sluit zichzelf buiten terwijl pan op het vuur staat

De Groninger brandweer moest zaterdagmiddag in actie komen op het Schuitendiep voor een persoon die zich per ongeluk had buitengesloten. Dat meldt nieuwsfotograaf Patrick Wind van 112groningen.nl.

De melding kwam rond 14.15 uur binnen bij de hulpdiensten waarop een tankautospuit naar het adres werd gestuurd. “De bewoner was naar buiten gelopen waarna de deur in het slot viel”, vertelt Wind. “De sleutels lagen echter nog binnen waardoor de persoon niet meer naar binnen kon. Ondertussen stond er wel een pan op het vuur. Daarom werd de hulp van de brandweer ingeroepen.”

Brandweerlieden hebben de voordeur geforceerd waarna de bewoner naar binnen kon, en het pannetje van het vuur kon worden gehaald.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Demonstratie tegen racisme en fascisme trekt vierhonderd mensen: “Nadenken over vervolg” (foto’s)

De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…

2 uur geleden

Automobilist botst tegen boom bij Harendermolen

Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…

3 uur geleden

Downers en vrienden dansen op Raadhuisplein: “Kunnen deelnemen in de maatschappij is belangrijk”

Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…

3 uur geleden

Groningse mbo-studenten vallen in de prijzen bij Skills The Finals

Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…

5 uur geleden

Zeven personen aangehouden op Grote Markt na beroving

De politie heeft vrijdag aan het einde van de middag op de Grote Markt zeven…

6 uur geleden

Vermaarde organisten geven zaterdag Passie- en Paasconcert in Martinikerk

De vermaarde organisten Martin Mans en Gert van Hoef geven zaterdag een Passie- en Paasconcert…

7 uur geleden