Wethouder Mirjam Wijnja en raadslid Daan Swets van Student en Stad plaatsen donderdag de eerste statiegeldbeugel in de stad, op de hoek van de Vismarkt en de Guldenstraat.
Statiegeldbeugels zijn beugels die aan reguliere prullenbakken bevestigd worden. Voorbijgangers kunnen daar hun flesjes in zetten, zodat anderen deze kunnen meenemen om het statiegeld te innen.
De fractie van Student en Stad stelde vorig jaar raadsvragen over de mogelijkheid om deze statiegeldbeugels in de gemeente te plaatsen. Dat gaat dus nu gebeuren. Er komen er drie: op de Vismarkt, op het Stationsplein en het Noorderplantsoen.
Nova Tech Lycurgus heeft Dennis Borst, commercieel manager bij de Groningse volleybalclub, toegevoegd als speler…
Kledingbank De Zeecontainer aan de Pop Dijkemaweg viert vrijdag haar tienjarig bestaan met een feestelijk…
Burgemeester Mirjam van 't Veld reikte deze vrijdag elf koninklijke onderscheidingen uit en belt één…
In deze aflevering van Eem de stad in met Jetze en Annelies is influencer Sam…
Schaatser Jenning de Boo blijft twee jaar langer schaatsen voor Team Reggeborgh. De 21-jarige Stadjer…
De Groningse artiest Redson is geboekt op Kingsland! Hij is zaterdagmiddag om 14:20 te bewonderen…