Categorieën: Nieuws

Ticketverkoop The Rolling Stones – Unzipped start op 7 maart

De voorverkoop van tickets voor ‘The Rolling Stones – Unzipped’ in het Groninger Museum gaat op dinsdag 7 maart van start, vanaf 12.00 uur ’s middags.

‘Unzipped’ neemt de bezoeker mee door de imposante zestigjarige carrière van de Engelse rockband. Tijdens de tentoonstelling komen muziek, kunst, vormgeving, mode, fotografie en film samen. Het publiek is welkom van vrijdag 30 juni tot 21 januari volgend jaar.

Het is voor het eerst dat een tentoonstelling twee keer naar hetzelfde museum reist. Vanwege corona was ‘Unzipped’ in 2020 slechts kort te zien. Na vier weken moest het museum de deuren sluiten, waardoor vele fans teleurgesteld werden. Die krijgen dus nu opnieuw een kans.

De tentoonstelling is een reis door de geschiedenis en indrukwekkende carrière van de band. De bezoekers zien originele objecten uit het persoonlijk archief, waaronder instrumenten, stage designs, albumcovers, iconische kostuums, persoonlijke dagboeken, zeldzame audiofragmenten en videomateriaal. Bovendien zien ze een reconstructie van de studio en het verblijf van de band, begin jaren zestig, in een verpauperd pand aan het Londense Edith Grove.

Tickets voor de tentoonstelling zijn verkrijgbaar via http://rollingstonesgroningen.nl.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Recente berichten

Gestrande trein zorgt voor vertraging op spoor bij Assen

Treinreizigers tussen Groningen en Assen moeten zondagavond rekening houden met vertraging. Door een gestrande trein…

3 minuten geleden

Maria en Freerk met duofiets aangekomen in Lourdes

Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…

2 uur geleden

Monsterzege GRC; ook GVAV, Stadspark en Groninger Boys winnen

Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…

3 uur geleden

Veel interesse voor zonsverduistering: “Bekijken vanaf dak Forum en eetcafé Zondag”

In Groningen is komend weekend een gedeeltelijke zonsverduistering te zien. Sterrenkundige Jeffrey Bout vertelt dat…

3 uur geleden

Donar loopt beker mis in zinderende wedstrijd

Het is Donar niet gelukt om voor de achtste keer de nationale basketbalbeker te winnen.…

3 uur geleden

Aegir Lentesprint trekt roeiers uit hele land naar Hoornsemeer: “Wind speelde ons op zaterdag parten” (foto’s)

Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…

4 uur geleden