Categorieën: Nieuws

Gewonde bij ongeluk op kartbaan aan Kardingerweg

Op de kartbaan van Kartracing & Bowling Groningen aan de Kardingerweg is donderdagavond een persoon gewond geraakt bij een ongeluk.

Wat er precies is gebeurd, is niet duidelijk. Volgens de brandweer raakte één van de karts ‘van de weg’ op de kartbaan. De brandweer was ter plaatse, omdat de ongelukkige karter bekneld zou zitten onder het voertuig. Dat bleek niet het geval.

De gewonde racer is door een ambulance naar een ziekenhuis gebracht met onbekend letsel. De hulpdiensten vreesden in eerste instantie dat een vlucht met een traumahelikopter noodzakelijk zou zijn. Dat bleek niet het geval en de helikopter maakte onderweg rechtsomkeert.

 

 

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

‘Zondag kans op een bui, komende dagen wisselend bewolkt’

Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…

3 uur geleden

Gorecht en TKB sluiten aan; Helpman pakt dure punten; VVG grote verliezer in 3R;

In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…

3 uur geleden

Lycurgus wint ook uitwedstrijd tegen Tectum Achel

Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…

3 uur geleden

1H: Ruime zege Be Quick 1887, nederlaag Oranje Nassau

Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…

4 uur geleden

Koploper PKC’83 verspeelt drie punten in derby tegen Velocitas

Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…

5 uur geleden

Wereldrecord schaatsen verbroken op Kardinge: “Je rug is niet gemaakt om 24 uur krom te staan” (foto’s)

Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…

6 uur geleden