Foto Gemeente Groningen.
De Noorderstationsstraat wordt vanaf maandag 20 maart twee maanden afgesloten voor al het verkeer. Het gaat om het deel tussen de Nieuwe Ebbingestraat en het Noorderstation.
De fietspaden krijgen nieuw asfalt en de rijbaan wordt smaller gemaakt. Ook de kruising met de Van Oldenbarneveltlaan en Parallelweg wordt aangepakt.
Het verkeer wordt omgeleid en de bussen rijden een andere route. Er komt een tijdelijke halte aan de Eikenlaan. Ook het station is te bereiken via de Eikenlaan.
De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 19 mei.
Er rijden geen rechtstreekse treinen vanaf komende zaterdag tot en met zondag 16 maart tussen…
De werkzaamheden van de C&A aan de Herestraat zijn begonnen. Deze week zijn er hekken…
Een fietser is donderdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding op de kruising van de Rijksweg…
Doelman Etienne Vaessen van FC Groningen heeft een voorwaardelijke schorsing gekregen van één wedstrijd. Dat…
Twee mannen deden donderdagmiddag schietoefeningen met een luchtbuks bij de brug over het Van Starkenborghkanaal…
Delicatessenwinkel Basarz aan de Vismarkt ging afgelopen vrijdag voor het eerst weer open na een…