Foto via Politie.nl
Het extra toezicht in de Gele Loper, de route tussen het Hoofdstation en de Vismarkt, heeft donderdagnacht opnieuw tot meerdere boetes en een gebiedsverbod geleid.
Volgens teamchef Gerard de Jonge van het wijkteam Groningen-Centrum werden diverse personen bekeurd in het gebied, onder meer voor rondhangen in portieken, urineren voor de deur bij woningen en overlast door overmatig alcoholgebruik. Daarnaast hield de politie een 38-jarige man uit Groningen aan. Deze persoon heeft een gebiedsverbod gekregen.
Nadat de politie eerder deze maand constateerde dat de overlast op de ‘Gele Loper’ (de route tussen het Hoofdstation en de Vismarkt) toenam door het mooie weer, is er extra toezicht in de omgeving. Het toezicht leverde vorige week ook al meerdere aanhoudingen op.
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…
In Groningen is komend weekend een gedeeltelijke zonsverduistering te zien. Sterrenkundige Jeffrey Bout vertelt dat…
Het is Donar niet gelukt om voor de achtste keer de nationale basketbalbeker te winnen.…
Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…
De voltallige oppositie in de gemeenteraad spreekt zijn zorgen uit over een incident met een…