Categorieën: Nieuws

Overlast ‘Gele Loper’ neem toe: “Flinke hoeveelheid drugs in beslag genomen”

Door het mooie weer neemt de overlast in het gebied de ‘Gele Loper’ de afgelopen dagen toe. Politieagenten hebben woensdag twee aanhoudingen verricht. Dat meldt de politie op sociale media.

“Woensdagmiddag hebben wij toezicht gehouden op overlast in het gebied”, schrijft de politie. “Dit toezicht heeft geleid tot twee aanhoudingen. De eerste verdachte was in het bezit van een aanzienlijke hoeveelheid harddrugs. De tweede verdachte was in het bezit van een gestolen fiets. Uit onderzoek is vast komen te staan dat deze fiets op dinsdagavond is gestolen.”

Beide verdachten zijn overgebracht naar het politiebureau. Het gebied de ‘Gele Loper’ is de route van het Hoofdstation naar de Vismarkt. Sinds vorig jaar zomer geldt er in dit gebied een samenscholingsverbod.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Noorden brengt ‘nee’ tegen straaljagers op Eelde naar staatssecretaris

Noordelijke bestuurders hebben vrijdag een signaal afgegeven aan staatssecretaris Tuinman van Defensie. Ze boden een…

26 minuten geleden

Raadslid Maria Martinez Doubiani (D66) grijpt naast landelijke Vrouw in de Media Award

Maria Martinez Doubiani (D66) was wel de ‘Vrouw in de Media’ van Groningen van het…

1 uur geleden

UMCG-gynaecoloog Jan Jaap Erwich benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau

Jan Jaap Erwich is vrijdag benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau. Interim-burgemeester…

2 uur geleden

Titelstrijd in 1H en Waterpolo in OOG SPORT

Twee voetbalwedstrijden en een waterpolo wedstrijd, dat is de live sport die zaterdag te beluisteren…

3 uur geleden

Korte tijd brand bij afvalverwerkingsbedrijf aan Gideonweg

Bij afvalverwerkingsbedrijf PreZero aan de Gideonweg is vrijdagmiddag brand uitgebroken. (meer…)

4 uur geleden

Rechter blokkeert kap van zilverspar in Haren: gemeente moet huiswerk overdoen

De rechtbank in Groningen heeft besloten dat de gemeente de kapvergunning voor een zilverspar in…

5 uur geleden