Foto: Andor Heij. Speelplek De Hoogte
Een groep bewoners uit de Hoogte heeft het initiatief genomen om de speelplek op de hoek van de Cortinghlaan en de Stinsstraat veiliger te maken.
Het idee is om aan twee kanten een lage heg te plaatsen, zodat spelende kinderen niet zo maar de weg op kunnen rennen.
In overleg met de gemeente zijn er drie ontwerpen gemaakt waaruit de omwonenden kunnen kiezen. De eerste is alleen een heg, de tweede bestaat uit een heg met zitplekken en bij de derde variant komen er ook bloemen.
De bewoners hebben een stembiljet in de bus gekregen waarop ze hun keuze kunnen maken. Na de zomervakantie wordt het ontwerp met de meeste stemmen uitgevoerd.
De Rijksuniversiteit Groningen is vijf plekken gestegen op de World’s Most International Universities 2025 ranglijst.…
Groningen is begonnen aan een wisselvallige en zachte week. Volgens OOG-weerman komen regen, opklaringen en…
Dr. S. van Mesdag wordt de eerste rookvrije tbs-kliniek in Nederland. Ondanks beklag van patiënten…
De politie heeft maandagavond een naakte man gearresteerd in een woning aan de Meeuwerderweg. De…
Maandagmiddag rond 17.00 uur is een file ontstaan op de A7. Ter hoogte van afrit…
De doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is maandagmiddag open gegaan. Het fietspad loopt vanaf de…