Categorieën: Nieuws

Graffiti aangebracht op wanden Papiermolentunnel

De Papiermolentunnel is nog maar korte tijd open, maar inmiddels is de eerste graffiti aangebracht op de wanden. Dat meldt nieuwsfotograaf Patrick Wind van 112groningen.nl.

De nieuwe tunnel ging in juni open. De Papiermolentunnel verbindt de Rivierenbuurt met openluchtzwembad De Papiermolen en de zuidzijde van de stad. In vergelijking met de oude tunnel is de nieuwe tunnel een stuk langer geworden, omdat deze ook onder de toekomstige verbindingsweg tussen de Hereweg en de Brailleweg door gaat. “Aan de kant van de Maaslaan zijn verschillende uitingen met graffiti aangebracht”, vertelt Wind.

Het gaat om een gedeelte waar kunstenaars nog aan de slag moeten. De Papiermolentunnel krijgt een bijzondere uitstraling met een reeks kleurrijke landschappen. De landschappen zijn elf meter breed en worden van elkaar gescheiden door gekleurde stroken. Momenteel leggen kunstenaars de laatste hand aan de kunstwerken. Het is niet de eerste keer dat graffiti-vandalen aan de haal gaan met het project Aanpak Ring Zuid. Afgelopen zomer werd graffiti aangebracht op glazen panelen bij het viaduct Van Iddekingeweg.

Foto: Patrick Wind – 112groningen.nl
FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

“Maandag veel bewolking, aan het eind van de week toenemende kans op regen”

De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…

3 uur geleden

Vernielingen gepleegd op Dirt Park Groningen, getuigen gezocht

Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…

3 uur geleden

Wielinga voor Vakwerk sluit na bijna zeventig jaar de deuren: “Economisch kan het niet meer”

Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…

4 uur geleden

Gestrande trein zorgt voor vertraging op spoor bij Assen

Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…

6 uur geleden

Maria en Freerk met duofiets aangekomen in Lourdes

Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…

8 uur geleden

Monsterzege GRC; ook GVAV, Stadspark en Groninger Boys winnen

Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…

8 uur geleden