Een impressie van de nieuwe Julianabrug, met aan de zijkanten de rode sierstrips - Impressie via Groningen Bereikbaar
De Muntingbrug en het fietspad langs de Brailleweg zijn vanaf aanstaande maandag vijf dagen dicht. Dat is nodig, omdat de nieuwe Julianabrug wordt ‘aangekleed’.
De bekleding houdt in dit geval in dat aannemerscombinatie Herepoort de wand van de nieuwe Julianabrug gaat voorzien van rode siersteenstrips. Vanwege de veiligheid tijdens de werkzaamheden moeten de twee routes voor fietsers en voetgangers worden afgesloten.
De nieuwe Fietsvallei van de Brailleweg blijft wel open. Fietsers en voetgangers worden omgeleid via de Julianaweg langs het water en de Van Iddekingebrug. Omrijden kan ook via het fietspad Hoornsedijk en de Parkbrug.
De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…
Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…
Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…
Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…