Foto: Rieks Oijnhausen
De gemeente Groningen staat op de dertiende plaats van de twintig grootste gemeenten van ons land, als het gaat om de dichtheid van het aantal flitspalen.
Het blijkt uit een onderzoek van juridisch dienstverlener Goldenstein Legal. Groningen telt tien flitspalen per duizend kilometer. Dat is iets minder dan het landelijk gemiddelde van 11,6 vaste flitspalen en één mobiele flitspaal.
De gemeente Haarlem staat bovenaan met 31 flitspalen, gevolgd door Nijmegen met 30 stuks. Daar is de kans op een snelheidsovertreding dus aanzienlijk groter dan gemiddeld. Onderaan de lijst staan Zoetermeer (2,5 flitspalen) en Apeldoorn (3 palen). Relatief laag staat Amsterdam, met minder dan 7 flitspalen per 1000 kilometer.
Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…
Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…
Nieuwe beplanting is op een aantal plekken niet goed aangeslagen aan het H.W. Mesdagplein. Daarom…
Begin volgende maand vervangt de gemeente het asfalt van de Bottemaheerd en een deel van…
Een groep Duitse hooligans toog vrijdag door het centrum van Groningen. Ze ontvouwden op de…
Bewoners van de 'kabouterhuisjes' aan de Van Oldenbarneveltlaan 8 t/m 28 en Borgwal 100 t/m…