Categorieën: Nieuws

Forse schade bij botsing op Winschoterweg

Op de kruising tussen de Winschoterweg en de Bornholmstraat heeft maandagmiddag een forse aanrijding plaatsgevonden.

Ondanks de forse schade aan de betrokken personenauto en een bestelbusje bleven alle inzittenden ongedeerd. Beide voertuigen konden niet op eigen kracht verder en moesten worden afgesleept.

Vanwege het ongeluk werd de Winschoterweg grotendeels afgesloten rond de plek van het ongeluk. Daardoor werd het al snel druk voor het overige verkeer.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

50.000ste bezoeker voor Van Gogh-tentoonstelling in Groninger Museum

Het Groninger Museum heeft deze dinsdag de 50.000ste bezoeker van de tentoonstelling Hoe Van Gogh…

3 uur geleden

Winkeliers en bewoners willen af van bezorgzaken Nieuwe Ebbingestraat

Racende scooters, donkere ruiten en weinig aantrekkelijke winkels. Dat is het beeld dat je ziet…

3 uur geleden

Stadspartij raakt plekje kwijt in gemeenteraad: René Staijen neemt zetel Mariska Sloot over als éénmansfractie

De Stadspartij 100% voor Groningen heeft vanaf komende woensdag geen vier, maar drie zetels in…

3 uur geleden

Partij voor het Noorden wil alsnog trappen tussen fietspad en fietsbrug over spoor bij De Hoogte

Als het aan de Partij voor het Noorden ligt, worden alsnog trappen voor voetgangers aangelegd…

5 uur geleden

Opgefleurde bestralingsmaskers voor de jonge patiënten in het UMCG

De bestralingsmaskers voor kinderen in het UMCG Protonencentrum worden opgefleurd om angst en spanning te…

5 uur geleden

CDA en VVD zien scooterverbod en fietsroutes nog geen vruchten afwerpen op Grote Markt: ‘Ouderen durven stad niet meer in’

Fatbikers en fietsers rijden, ondanks de verkeersmaatregelen die nu bijna twee maanden gelden op de…

6 uur geleden