Foto: Denise Overkleeft
Op de Grote Markt stonden vrijdagochtend zo’n vijftien lege kinderwagens, kinderfietsen en schoolbankjes. Daarmee werd aandacht gevraagd voor kinderen uit Israël, die door Hamas zijn gegijzeld.
De protestactie begon rond 10.00 uur op vrijdagochtend. Ook de politie nam een kijkje bij de protestactie. Vorige week vonden gelijksoortige demonstraties plaats in andere Nederlandse steden.
Ook op het Raadhuisplein in Haren werden vorige week kinderwagens, kinderfietsjes en schoolbankjes geplaatst om aandacht te vragen voor de kinderen. Dezelfde actiegroep kondigde toen al aan dat er deze week ook in de Groninger binnenstad zou worden gedemonstreerd.
Door de nederlaag van het Nederlands elftal zondagavond tegen Spanje in de Nations League speelt…
Bij een verkeersongeluk op de Trompsingel is in de nacht van zondag op maandag een…
De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…
Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…
Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…
Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…