Google streetview
In de Villabuurt – Oost neemt de parkeerdruk en verkeersonveiligheid toe. Bewoners hebben de gemeente gevraagd om maatregelen te nemen.
Omdat in de omliggende wijken, Helpman en Coendersborg, betaald moet worden voor parkeren zetten steeds meer mensen hun auto in de Villabuurt neer.
Volgens enkele bewoners neemt daardoor de verkeersveiligheid af. Bovendien is er minder ruimte voor spelende kinderen, fietsers en voetgangers.
Er wordt op donderdag 1 februari een buurtbijeenkomst gehouden in de Buurt- en Speeltuinvereniging Helpman-Oost, aan de Groenesteinlaan 16. Bewoners kunnen dan met ideeën en tips komen om de parkeerproblemen op te lossen.
De achtste editie van de Nationale Bijentelling is van start gegaan. Tot en met komende…
Het weekend begint met stralend lenteweer. Zaterdag klimt het kwik naar boven de 20 graden…
Een deel van de Brailleweg is komend weekend afgesloten onder de A28. De toerit naar…
Op vrijdag 18 en zaterdag 19 april kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer gratis…
Een groep sociologiestudenten van de Rijksuniversiteit Groningen wil weten hoe ouderen hun contacten met buurtgenoten…
Komend weekend voert de gemeente Groningen een aantal laatste werkzaamheden uit voor de herinrichting van…