Categorieën: Nieuws

‘Breedtesport profiteert van ombouw ‘veld 5′ op Sportpark Corpus den Hoorn’

De ombouw van ‘veld 5’ op sportpark Corpus den Hoorn komt geheel ten goede aan de breedtesport. Dat antwoordt het college van B&W op vragen van vier raadsfracties.

Het hoofdveld van GRC Groningen wordt omgebouwd tot kunstgrasveld. Daarmee kan er van 08.00 uur tot 22.00 uur gespeeld worden. Er ontstaat ongeveer tien uur extra capaciteit per speeldag, er van uitgaande dat FC Groningen één wedstrijd per weekend zal blijven spelen. Het is niet nodig om het binnenterrein van het honk- en/of softbalveld om te bouwen naar kunstgras.

De gemeente stelt, de afgelopen maanden veel in werking gezet te hebben om op het sportpark meer ruimte voor de breedtesport te realiseren. Sinds september vorig jaar is de stuurgroep Corpus den Hoorn actief. Die is ingesteld om sneller te kunnen schakelen omtrent de grootste uitdagingen en knelpunten op het sportpark.

De gemeente zegt al drie maanden in afwachting te zijn van de gezamenlijke reactie van de beoogde gebruikers van veld 5. dat zijn naast GRC, Groen Geel en FC Groningen. Daarna kan worden bepaald welke eigen bijdrage van de clubs wordt verwacht. De kosten worden naar rato gedragen door de gebruikers.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Recente berichten

‘Zondag kans op een bui, komende dagen wisselend bewolkt’

Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…

48 minuten geleden

Gorecht en TKB sluiten aan; Helpman pakt dure punten; VVG grote verliezer in 3R;

In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…

1 uur geleden

Lycurgus wint ook uitwedstrijd tegen Tectum Achel

Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…

1 uur geleden

1H: Ruime zege Be Quick 1887, nederlaag Oranje Nassau

Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…

2 uur geleden

Koploper PKC’83 verspeelt drie punten in derby tegen Velocitas

Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…

3 uur geleden

Wereldrecord schaatsen verbroken op Kardinge: “Je rug is niet gemaakt om 24 uur krom te staan” (foto’s)

Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…

4 uur geleden