Foto via Politie.nl
Politieagenten hebben in de nacht van zaterdag op Paaszondag een 25-jarige man uit Groningen aangehouden voor zware mishandeling. Dat meldt de politie op sociale media.
“Het slachtoffer is in de Papengang tegen het hoofd geschopt en geslagen”, meldt de politie. “Toen wij arriveerden is de verdachte aangewezen. Wij hebben daarop deze persoon aangehouden. Uit onderzoek is gebleken dat hij zwaar onder invloed bleek te zijn van alcohol.” De man is overgebracht naar het politiebureau waar hij verhoord zal worden. Over de aanleiding van het incident is niets bekend. Het slachtoffer is overgebracht naar het ziekenhuis.
De afgelopen periode hebben zich verschillende incidenten voorgedaan waarbij een slachtoffer tegen het hoofd werd geslagen of geschopt. In januari vond er een straatroof plaats op het Gedempte Zuiderdiep, waarbij één slachtoffer op het hoofd werd geslagen. In dezelfde maand werd een persoon in de Oosterstraat enkele keren tegen het hoofd geschopt. In december werd een man uit de provincie Limburg ernstig mishandeld in de Poelestraat, waarbij hij in het gezicht werd geschopt.
Als er een wet komt waarbij statushouders niet langer voorrang krijgen bij de toewijzing van…
Op het voormalige Suikerunieterrein vindt zaterdag 8 maart de achtste editie plaats van de Noordelijke…
Misschien heb je het vrijdagavond gezien: honderden ganzen die in formatie over de stad trokken…
Het weekend begint met volop zon en aangename temperaturen, maar na zondag wordt het frisser…
De vrouwen van Drs. Vijfje hebben vrijdagavond in Den Helder met 2-0 verloren van Zeemacht.…
Donar heeft zich vrijdagavond niet kunnen revancheren voor de zware nederlaag van vorige week tegen…