Categorieën: Nieuws

De sportbus van de kinderburgemeester was dinsdag in Lewenborg

De kinderburgemeester komt één van zijn verkiezingsbeloften na. Hij ging met de sportbus langs Lewenborg en Hoogkerk zodat kinderen die het minder breed hebben een dag gratis konden sporten. 

De kinderen konden BMX rijden, volleyballen, voetballen, boogschieten en er was een ballengooi spel. Sporty de mascotte was ook van de partij. Keuze genoeg, maar voor veel kinderen was de ijskar toch het hoogtepunt van de ochtend.

Sport is een erg belangrijk onderwerp voor de kinderburgemeester. “Sporten is gezond en het maakt je hoofd leeg waardoor je het beter doet op school.” Hij vertelt dat hij erg trots is op wat hij neergezet heeft vandaag.

Jorn is nog tot 1 juli kinderburgemeester. “Hierna ga ik door met veel sporten en gewoon plezier maken met mijn vrienden.”

 

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Nadine Jansen

Recente berichten

Gestrande trein zorgt voor vertraging op spoor bij Assen

Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…

48 minuten geleden

Maria en Freerk met duofiets aangekomen in Lourdes

Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…

3 uur geleden

Monsterzege GRC; ook GVAV, Stadspark en Groninger Boys winnen

Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…

3 uur geleden

Veel interesse voor zonsverduistering: “Bekijken vanaf dak Forum en eetcafé Zondag”

In Groningen is komend weekend een gedeeltelijke zonsverduistering te zien. Sterrenkundige Jeffrey Bout vertelt dat…

4 uur geleden

Donar loopt beker mis in zinderende wedstrijd

Het is Donar niet gelukt om voor de achtste keer de nationale basketbalbeker te winnen.…

4 uur geleden

Aegir Lentesprint trekt roeiers uit hele land naar Hoornsemeer: “Wind speelde ons op zaterdag parten” (foto’s)

Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…

5 uur geleden