Categorieën: Nieuws

Moeder uit Stad die medewerkster kinderdagverblijf beschuldigde van mishandeling zoontje nu zelf aangeklaagd voor ‘doxing’

De vrouw die eerder dit jaar tevergeefs een medewerkster van een kinderdagverblijf in de Oosterparkwijk betichtte van mishandeling van haar 1-jarige zoontje, moet in september zelf in het beklaagdenbankje van de rechtbank in Stad plaatsnemen. De vrouw wordt door het OM beschuldigd van ‘doxxing’ van de desbetreffende medewerkster.

Dat meldt RTV Noord woensdagmiddag.

De moeder zocht eind januari de media op, door bij RTV Noord haar verhaal te doen. Een medewerkster van de kinderopvang waar haar zoontje naartoe ging, zou het éénjarige kind tot twee keer toe aan de haren hebben getrokken. Hoewel er ook vanuit de kinderopvang getuigen waren van zeker één vermeend incident, deed de kinderopvang geen aangifte. De medewerkster is inmiddels niet meer werkzaam bij de opvang. De vrouw deed wel aangifte, maar het OM vond onvoldoende bewijs voor de aanklacht (of er daadwerkelijk getrokken was aan de haren van het kind was niet duidelijk) en seponeerde de zaak.

De moeder liet het er niet bij zitten na dit nieuws en plaatste een foto van de leidster van de opvang op Facebook. Hoewel de vrouw de foto verwijderde op aandringen van een wijkagent, stapte de leidster ook naar de politie om aangifte te doen. Het OM maakt van deze zaak wel werk en in september moet de moeder voor de rechter verschijnen vanwege de beschuldiging van ‘doxxing’: het (online) verspreiden van persoonlijke gegevens om iemand, in dit geval de leidster, in een kwaad daglicht stellen.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

Politie neemt luchtbuksen van schietende mannen in beslag

Twee mannen deden donderdagmiddag schietoefeningen met een luchtbuks bij de brug over het Van Starkenborghkanaal…

43 minuten geleden

Basarz blikt terug op warme heropening: “Het was overweldigend”

Delicatessenwinkel Basarz aan de Vismarkt ging afgelopen vrijdag voor het eerst weer open na een…

1 uur geleden

Helperzoomtunnel volgende week gesloten

De Helperzoomtunnel is van maandag 10 maart 07.00 uur tot vrijdag 14 maart 20.00 uur…

3 uur geleden

Groningse Anjet Daanje schrijft het beste boek van deze eeuw

De Groningse schrijfster Anjet Daanje heeft volgens kenners het beste boek van deze eeuw geschreven.…

3 uur geleden

Man aangehouden voor bedreiging in Selwerd

Politieagenten hebben deze donderdagochtend een man aangehouden voor een geval van bedreiging aan de Eikenlaan…

4 uur geleden

Nieuwe parkeerregels krijgen veel kritiek: ‘Pure geldklopperij’ | OOG Panel

"Geldklopperij", "een melkkoe" en "Amsterdamse toestanden". Het OOG Panel is kritisch op de nieuwe parkeerregels…

4 uur geleden