Categorieën: Nieuws

FC Groningen biedt Nick Bakker geen contractverlenging, verdediger uit Stad mag wel mee blijven trainen

FC Groningen gaat Nick Bakker (31) vooralsnog geen nieuw contract aanbieden. Dat heeft de club van de verdediger vrijdagmiddag bekend gemaakt. Dat betekent dat de geboren en getogen Stadjer op zoek mag naar een andere werkgever. Tot hij die heeft gevonden, mag Bakker wel mee blijven trainen met de eerste selectie van FC Groningen.

FC Groningen en Bakker hebben, naar zeggen van de club, ‘met elkaar afgesproken de komende periode de deuren naar de toekomst open te houden’. De club moest voor 1 juni een beslissing nemen over een eventuele contractverlenging, maar wil Bakker nu geen contractvoorstel doen. Bakker mag dus gaan en staan waar hij wil. Bakker mag zich van de club, bij start van het nieuwe seizoen, wel blijven melden op het trainingscomplex op Sportpark Corpus den Hoorn voor trainingen met de hoofdmacht van FC Groningen.

Bakker kwam vorig seizoen terug naar Groningen, na een avontuur in Saudi Arabië. Veel spelen in zijn geboortestad deed Bakker niet, hij kwam slechts zeven keer in actie, waarvan één keer vanaf de aftrap. Bakker stond tussen 2011 en 2016 ook bij FC Groningen op de loonlijst. Ook toen kwam hij slechts een paar keer in actie.

 

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Tom Veenstra

Recente berichten

Downers en vrienden dansen op Raadhuisplein: “Kunnen deelnemen in de maatschappij is belangrijk”

Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…

46 minuten geleden

Groningse mbo-studenten vallen in de prijzen bij Skills The Finals

Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…

2 uur geleden

Zeven personen aangehouden op Grote Markt na beroving

De politie heeft vrijdag aan het einde van de middag op de Grote Markt zeven…

4 uur geleden

Vermaarde organisten geven zaterdag Passie- en Paasconcert in Martinikerk

De vermaarde organisten Martin Mans en Gert van Hoef geven zaterdag een Passie- en Paasconcert…

4 uur geleden

Remise PKC’83/Team Amoeri, verlies Drs. Vijfje

In de degradatiepoule van de eredivisie zaalvoetbal speelde PKC'83/Team Amoeri vrijdagavond gelijk. Bij de vrouwen…

4 uur geleden

Serenade van Jan Smit leidt tot waarschuwing van politie

Politieagenten hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag bewoners van een containerwoning aan de…

4 uur geleden