Foto: Julia Borysewicz from FreeImages
Dinsdag is er eerst kans op een mistbank. Verder is er af en toe zon en blijft het op de meeste plaatsen droog, verwacht weerman Johan Kamphuis. Het is zwoel bij 24 of 25 graden en de wind uit het oosten is matig, kracht 3 tot 4. In de nacht volgen enkele regen- en onweersbuien.
Woensdag is het onstabiel met geregeld buiige regen en kans op een slag onweer. Met 18 graden is het een stuk koeler. De wind draait van het zuidoosten naar het zuidwesten en neemt toe naar matig of vrij krachtig, windkracht 3 tot 4.
Donderdag is er af en toe zon en valt er een enkele bui bij 19 graden. Vrijdag is er meer zon en wordt het met 21 tot 23 graden ook weer warmer. Het blijft tot de avond droog.
Zaterdag en mogelijk ook zondag blijft het warm lenteweer met temperaturen tussen 23 en 24 graden. Er zijn flinke perioden met zon en de kans op een bui, hoewel aanwezig, is klein.
Met 20,7 graden werd deze vrijdag het warmterecord geëvenaard bij het weerstation van het KNMI…
Uitgever ROVAVO (van onder meer de Groninger Krant) heeft de namen meerdere huis-aan-huisbladen overgenomen van…
De kap van het Betonbos langs het Eemskanaal is vrijdag stilgelegd. Dat gebeurde nadat omwonenden…
Steunpunt WIJS bestaat tien jaar en dit werd donderdag gevierd in het Forum Groningen. (meer…)
Naast het cellencomplex van de politie aan de Hooghoudtstraat is vrijdagmiddag een fietser ten val…
In de Herestraat in Groningen is donderdagavond een grote vechtpartij uitgebroken. Ongeveer twintig jongeren vielen…