Categorieën: Nieuws

Valente met FC Groningen in gesprek over contractverlenging: “De FC is een prachtige club”

Luciano Valente en FC Groningen zijn met elkaar in gesprek over een contractverlenging. Dat heeft Valente (20) zondag aangegeven in de podcast ‘Kon Veel Minder’.

“Dit is wel een vervelende vraag”, reageert Valente als de presentatoren vragen naar diens toekomstplannen. “Ik vind Groningen een prachtige club. En jullie mogen wel weten dat ze nu bezig zijn met contractvernieuwing om dat bij te tekenen. Dat is wel iets dat goed moet. En wat ik zeg, ik vind Groningen een prachtige club. Als het allemaal goed is ga ik nog een jaartje in Groningen spelen. Maar we moeten nog geen andere dingen uitsluiten. Een jaartje langer speler bij Groningen is ook goed voor mijn ontwikkeling, dus laten we het hopen.”

Luciano Valente
Valente heeft op dit moment nog een contract bij de FC dat doorloopt tot 2026 waarbij er een optie is om dit met een jaar te verlengen. De Nederlands-Italiaanse voetballer is één van de vier rakkers, zoals het kwartet Thom van Bergen, Jorg Schreuders, Romano Postema en Valente genoemd worden. De vier komen uit de eigen opleiding. Valente begon zijn voetbalcarrière bij GVAV Rapiditas waarna hij verhuisde naar de jeugd van FC Groningen. In de zomer van 2022 maakte hij zijn debuut in een wedstrijd tegen Ajax.

John de Jonge (Supportersvereniging FC Groningen): “Ik hoop dat dit team bij elkaar blijft”
Zaterdag sprak voorzitter John de Jonge van de Supportersvereniging FC Groningen al de hoop uit dat het huidige elftal in tact blijft: “We zijn dit seizoen met spelers gaan voetballen die het groen-wit in hun hart hebben. Geen voorbijgangers, maar jongens uit de eigen jeugd. Zoiets in de Eredivisie doen is lastig, maar de Keuken Kampioen Divisie leent zich daar heel goed voor. Men is als team gaan groeien en ik hoop echt dat dit team bij elkaar blijft.”

Luister hier naar de podcast:

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Wereldrecord schaatsen verbroken op Kardinge: “Je rug is niet gemaakt om 24 uur krom te staan” (foto’s)

Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…

1 uur geleden

Demonstratie tegen racisme en fascisme trekt vierhonderd mensen: “Nadenken over vervolg” (foto’s)

De protestactie tegen racisme en fascisme die zaterdagmiddag plaatsvond op de Grote Markt krijgt een…

5 uur geleden

Automobilist botst tegen boom bij Harendermolen

Bij een verkeersongeluk zaterdagmiddag op de Rijksstraatweg bij Harendermolen is een automobilist op een boom…

5 uur geleden

Downers en vrienden dansen op Raadhuisplein: “Kunnen deelnemen in de maatschappij is belangrijk”

Een groep mensen met het Downsyndroom hebben vrijdag gedanst op het Raadhuisplein in Haren. De…

6 uur geleden

Groningse mbo-studenten vallen in de prijzen bij Skills The Finals

Verschillende studenten van het Alfa-college, Noorderpoort en ROC Menso Alting zijn vrijdag in de prijzen…

8 uur geleden

Zeven personen aangehouden op Grote Markt na beroving

De politie heeft vrijdag aan het einde van de middag op de Grote Markt zeven…

9 uur geleden