Categorieën: OOG Ochtendshow

De Funnels maken rock over dementie

De Groningse band Funnels maakt rockmuziek en hun debuutsingle is ook al te horen als stadsplaat op OOG radio. Maar hun debuutsingle is niet zomaar een rocknummer, het gaat over dementie.

Frank en Herman waren namens de 5 koppige band The Funnels in de radiostudio tijdens de OOG Ochtendshow om meer te vertellen over dit debuut en de band.

Zo is dit nummer geschreven vanuit het perspectief van de persoon met alzheimer en de partner van deze persoon. Leadzanger Rutger Odding schreef het nummer. Hij heeft een familielid die alzheimer heeft en baseert dit lied op zijn ervaringen met die situatie en wat hij waarnam tussen die persoon en diens partner. Het is dus een nummer met een boodschap, iets wat de band ook wil brengen met hun muziek.

Er staat inmiddels nog meer muziek te komen want ze hebben de volgende vier nummers klaar staan om te worden uitgebracht, aldus Frank en Herman. Daarnaast staan ze zaterdag 22 juni voor het eerst op een festival in Stadskanaal, op het Pagefestival.

De OOG-Ochtendshow is een vrolijke radioshow met het lokale nieuws, de beste muziek en natuurlijk het weer en beluister je iedere werkdag van 07:00 – 09:00 uur op OOG Radio. Hier vind je alle interviews van de OOG Ochtendshow.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
Rick van der Velde

Recente berichten

Vrijdag stralende en warme lentedag

Rustig en zonnig weer staat ons de komende dagen te wachten, al is er in…

56 minuten geleden

Politie erkent verkeerde aanpak bij bedreigde buschauffeur

De politie zegt verkeerd opgetreden te hebben nadat een buschauffeur afgelopen zaterdag werd bedreigd met…

1 uur geleden

Máximaweg vanaf komende maandag een week dicht

De Máximaweg is vanaf komende maandag 24 maart (7.00 uur) tot en met 30 zondagmiddag…

3 uur geleden

Oldtimer Jaguar vliegt in de brand aan Verlengde Hereweg

Aan de Verlengde Hereweg vloog donderdagmiddag rond 16.30 uur een Jaguar XJS 5.3 12 cilinder…

4 uur geleden

Gemeente voert per 1 april betaald parkeren in op bedrijventerrein Oosterhoogebrug

De gemeente voert vanaf dinsdag 1 april betaald parkeren in op het bedrijventerrein Oosterhoogebrug. Het…

4 uur geleden

Paradijsvogeltuin wint Opnijprijs voor circulaire buurtinitiatieven

De Paradijsvogeltuin in de Oosterparkwijk heeft dit jaar de Opnijprijs van de Natuur en Milieufederatie…

4 uur geleden