Foto: Rob Dammers - Vorden Arriva (noord) 349 trein 30837 Winterswijk, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=117447545
Arriva rijdt eind volgende week (van donderdag 13 tot en met zondag 16 juni) met langere treinen naar Delfzijl.
Arriva zet de langere treinen in om iedereen naar DelfSail te brengen. Ook rijdt de trein op zondag vaker tussen Groningen en Delfzijl. De trein rijdt tot aan het evenemententerrein in Delfzijl. Arriva zet extra personeel in voor een goede begeleiding naar het evenemententerrein.
Arriva verzorgt ook de pendelbussen tussen twee parkeerterreinen buiten Delfzijl (Uitwierde en Oosterwierum) en het evenemententerrein. Tijdens DelfSail heeft Arriva ook een winactie: iedere dag verloot de vervoerder onder haar reizigers een sloepvaart langs alle Tall Ships in de haven van Delfzijl.
De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…
Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…
Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…
Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…
Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…