Foto: 112 Groningen
De brandweer zette in de nacht van zondag op maandag flink wat materieel en menskracht in bij een woningbrand aan de Bieslookstraat in Ulgersmaborg.
Volgens de brandweer ontstond de brand in de keuken en sloeg deze door naar het dak. De brandweer schaalde de inzet snel op, omdat er vermoedens waren dat er nog mensen in het pand waren. Na een verkenning bleek dat niet het geval.
Na ruim een half uur blussen gaf de brandweer het sein ‘brand meester’. Nadat het vuur uit was, werd het pand geventileerd en overgedragen aan de bewoners. Stichting Salvage gaat de bewoners helpen met de verdere afhandeling.
De gemeente stelt de komende twee jaar 250 duizend euro per jaar beschikbaar voor extra…
De nieuwe wijk Stadshavens wordt grootstedelijk, maar ook eigenzinnig en een tikkeltje ruig. Dat staat…
De Rijksuniversiteit Groningen heeft vorig jaar 13,6 miljoen euro bespaard. Dat is iets meer dan…
Kleinere biotechbedrijven die zelf niet de faciliteiten, kennis of middelen hebben voor de eerste fase…
Praten over het verlies van een dierbare kan sinds kort in Groningen in café Luhu.…