Foto: Google Streetview
De GGD Groningen begint eind deze week met haar Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen, een grootschalig onderzoek om de gezondheid en leefstijl van volwassenen en ouderen in kaart te brengen.
De uitnodigingen gaan naar 27.000 volwassen Groningers die willekeurig door het Centraal Bureau voor de Statistiek zijn geselecteerd. Het onderzoek in onze provincie, wat bestaat uit uitgebreide vragenlijsten, maakt deel uit van een landelijk onderzoek door alle GGD’en. Zo kunnen GGD’en, gemeenten en provincies de onderzoeksresultaten met elkaar vergelijken.
Met de onderzoeksresultaten krijgt de GGD en de gemeente inzicht in de effecten van haar gezondheidsbeleid. De resultaten van de Gezondheidsmonitor 2024 worden uiterlijk in juni 2025 gepresenteerd.
De zaalvoetbalsters van Drs. Vijfje gingen vrijdagavond in de eerste ronde van de play-offs al…
Groningen kan de komende dagen rekenen op zonnig, droog en steeds warmer weer. Koningsdag verloopt…
Vanaf 12 mei wordt het Pedaalpad in Beijum opgeknapt. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer…
Op dinsdag 6 mei starten werkzaamheden aan de Oosterbrug. Dat levert hinder op, maar de…
Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…
Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…