Foto: Erick Bakker
De komende dagen kunnen we in Groningen rekenen op zomerse temperaturen en veel zonneschijn. Pas op zondag zou daar de eerste verandering in kunnen komen.
In de nacht naar donderdag toe zou er nog een klein plaatselijk (onweers)buitje kunnen vallen. Donderdagochtend begint misschien met wat nevel, maar al snel breekt de zon door. Zonder enige wolkenbedekking stuwt de zon het kwik naar maximaal 29 graden. Er waait een matig windje uit het (noord)oosten.
Vrijdag hoeven we echt geen druppel regen te verwachten. In de ochtend en de namiddag kan er nog een wolkenplukje overdrijven, maar de rest van de dag krijgt de zon vrij spel. Met een matig oostenwindje wordt het een graad of 27.
In de nacht naar zaterdag zou er een plukje met buien over kunnen drijven, met daarbij misschien een klap onweer. Voor de rest lijkt het weekend tot de tweede helft van zondagmiddag weinig te veranderen. De wind zwakt af, maar draait vervolgens naar het westen. Die stroming brengt waarschijnlijk regen- en onweersbuien onze kant op. Die gaan dan zondagavond en maandag vallen. Begin volgende week wordt dan ook koeler met meer kans op neerslag.
Groningen heeft een tekort aan beelden in de openbare ruimte die gemaakt zijn door vrouwelijke…
Een 24-jarige man uit Groningen zag in de nacht van vrijdag op zaterdag zijn rijbewijs…
Ook in de afgelopen jaren zorgden leden van studentenvereniging Vindicat voor problemen in een hotel…
Twee voetbalwedstrijden en een waterpolo wedstrijd, dat is de live sport die zaterdag te beluisteren…
De onderhandelingen over een nieuwe cao voor ziekenhuispersoneel zijn geklapt. Vakbonden FNV, CNV, NU'91 en…
Jorinde van Klinken van Groningen Atletiek heeft zaterdagochtend bij het EK Indoor in Apeldoorn de…