Categorieën: Nieuws

Woensdag buien, komende dagen volop zomerweer

De meteorologische herfst is begonnen maar daar is de komende dagen nog weinig van te merken. De komende dagen zal de zon zich veelvuldig laten zien en kan het op donderdag 27 of 28 graden worden.

Woensdag overheerst de bewolking. Van tijd tot tijd valt er regen. In de avond is er kans op een onweersbui. Bij een zwakke variabele wind wordt het 20 of 21 graden. Ook in de nacht van woensdag op donderdag is er nog een onweersbui mogelijk. In de tweede helft van de nacht wordt het droog en helder. De minimumtemperatuur ligt rond de 18 graden.

Op donderdag krijgt de zon alle ruimte. Bij een zwakke tot matige wind uit oostelijke richting wordt het 27 of 28 graden.

Op vrijdag zijn de veranderingen klein. Er is veel zon en het wordt 26 of 27 graden. Zaterdag wisselen zon en bewolking elkaar af. In de middag kan er een bui vallen. Dan wordt het 25 of 26 graden.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Duitse hooligans poseren met zeer discutabel spandoek op Grote Markt

Een groep Duitse hooligans toog vrijdag door het centrum van Groningen. Ze ontvouwden op de…

2 uur geleden

Sloop dreigt voor ‘Kabouterhuisjes’ in De Hoogte: “De historische waarde gaat verloren”

Bewoners van de 'kabouterhuisjes' aan de Van Oldenbarneveltlaan 8 t/m 28 en Borgwal 100 t/m…

3 uur geleden

Groninger (40) achter de tralies voor gedeeltelijk afbijten oor bij kroeg in Stad

Een 40-jarige man uit Groningen kreeg vrijdag een celstraf van vier maanden opgelegd, omdat hij…

3 uur geleden

Bloemmatten vervangen asfalt op middengeleiders in Lewenborg

De gemeente Groningen vervangt de komende weken het asfalt op verschillende middengeleiders in Lewenborg door…

3 uur geleden

Lycurgus haalt commercieel manager Dennis Borst terug bij spelersselectie

Nova Tech Lycurgus heeft Dennis Borst, commercieel manager bij de Groningse volleybalclub, toegevoegd als speler…

5 uur geleden

Kledingbank De Zeecontainer bestaat tien jaar

Kledingbank De Zeecontainer aan de Pop Dijkemaweg viert vrijdag haar tienjarig bestaan met een feestelijk…

6 uur geleden