De Waterloolaan is vanwege werkzaamheden afgesloten. Daardoor is de Waterloo Bar onbereikbaar. Foto: ingezonden
De Waterloo Bar aan de Verlengde Oosterweg is sinds dinsdag weer beter te bereiken, dankzij een nieuwe asfaltweg vanaf het pand van DUO.
De bar, onder meer populair bij supporters van FC Groningen, dreigde maandenlang onbereikbaar te worden vanwege werkzaamheden rond de Waterloolaan en ring zuid. Zelfs fietsers en voetgangers hadden grote moeite om hun weg naar de bar te vinden. Eigenares Esther Groeneweg trok aan de bel en vond gehoor bij Aanpak Ring Zuid.
Groeneweg meldde vorige maand nog aan OOG dat ze de afgelopen acht jaar flink te lijden heeft gehad onder de werkzaamheden. De toekomst ziet er echter goed uit, want de herinrichting van de straat maakt deel uit van het Zuiderplantsoen, dat bovenop de verdiepte ligging van de ring zuid wordt aangelegd.
De gemeente wil een onderzoek uitvoeren of het invoeren van een collectief winkelverbod bij kan…
Sinds 1 december 2024 zijn er al meer dan 25.000 waarschuwingsbrieven verstuurd. Maar sinds deze…
De Oosterpoort barst uit haar voegen. Het aantal concerten en bezoekers groeit, maar het gebouw…
Dieren als ratten, meeuwen en zilvervisjes niet meer zien als ongedierte, maar als mede-inwoners van…
Op het Overwinningsplein is woensdagmiddag en fietser gewond geraakt door een aanrijding met een automobilist.…
Meer dan driehonderd mensen kwamen dinsdagavond naar Paterswolde voor een bijeenkomst van actiegroep F35 Nee.…